• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Цемент М500 ( Портландцемент)

Цемент М500 ( Портландцемент) ( Пакування по 25 кг.)

Завершена

99 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 990.00 UAH
Номер: 53ae6224667948d7b65992e9da124d01
Внутрішній номер закупівлі: 17274144
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-18-000188-a   
Замовник: Липоводолинська селищна рада
Контактна особа: Мусієнко Лідія Василівна +380545251191 ldolsr2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 99 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.03.2023 13:01 - 23.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 18.03.2023 13:01 - 26.03.2023 00:00
Аукціон: 26.03.2023 00:01 - 26.03.2023 00:01
Період кваліфікації: 26.03.2023 00:01 - 28.03.2023 11:38
Період завантаження договору: 03.04.2023 00:00 - 13.04.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴99 000.00 Цемент М500 ( Портландцемент)