• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Цемент М500 ( Портландцемент)

Оголошено тендер

99 000.00 UAH
Номер: 0938213f0d8941a183c1093da0ff3bf8
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-18-000059-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Липоводолинська селищна рада
Замовник: Липоводолинська селищна рада
Очікувана вартість: 99 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Цемент М500 ( Портландцемент)
Примітки: Цемент М500 ( Портландцемент)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.03.2023 12:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Цемент М500 ( Портландцемент)
Код ДК 021:2015: 44111200-3 Цемент
Кількість 705 штуки
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума99 000.00 UAH