-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Футболки та сорочки (код 18330000-1 за ДК 021:2015) (футболки)
Тендер Prozorro UA-2023-03-17-003522-a
Завершена
2 056 285.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 562.85 UAH
мін. крок: 1% або 20 562.85 UAH
Номер:
d51b99e53c364bd6b7ed52a80f3de8ea
Внутрішній номер закупівлі:
17266017
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-17-003522-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Близнюк +380442069648 t.blyzniuk@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18330000-1 Футболки та сорочкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 056 285.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2023 11:44 - 23.03.2023 23:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2023 11:44 - 27.03.2023 14:00
Аукціон:
27.03.2023 14:02 - 27.03.2023 14:02
Період кваліфікації:
27.03.2023 14:02 - 27.04.2023 12:02
Період завантаження договору:
03.05.2023 00:00 - 13.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 056 285.00 Футболки