• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Футболки та сорочки (код 18330000-1 за ДК 021:2015) (футболки)

Завершена

2 056 285.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 562.85 UAH
Період оскарження: 17.03.2023 11:44 - 23.03.2023 23:00
Скарга
Виконана замовником

оскарження переможця

Номер: daa3e57bf33f429897f495d0a197d908
Ідентифікатор запиту: UA-2023-03-17-003522-a.a1
Назва: оскарження переможця
Скарга:
оскарження переможця
Дата розгляду скарги: 18.04.2023 11:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 11.04.2023 18:00
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 20.04.2023 18:25
Дата виконання рішення Замовником: 25.04.2023 08:37
Коментар замовника щодо усунення порушень: На підставі рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 18.04.2023 № 4960-р/пк-пз рішення Уповноваженої особи з проведення публічних закупівель АТ "Укртранснафта" від 03.04.2023 № 43УО/2 про визначення ТОВ "СЕНС'СМАРТ" переможцем на закупівлю футболок та сорочок (код 18330000-1 за ДК 021:2015) (футболки)" скасовано.
Автор: ТОВ "МАЛЬТА.", Олег Олег +380674019598 bazaroza@mail.ru