-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
перетворювач напруги
Тендер Prozorro UA-2023-03-17-000062-a
перетворювач напруги
Торги не відбулися
52 602.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 263.01 UAH
мін. крок: 0.5% або 263.01 UAH
Номер:
b9dce5829f9148348ed52406092d1d71
Внутрішній номер закупівлі:
17262551
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-17-000062-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49602, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гузієнко Тетяна Андріївна 380567930750 T.Guzienko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
52 602.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2023 08:04 - 23.03.2023 23:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2023 08:04 - 27.03.2023 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 602.00 Лот 1.