• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

перетворювач напруги

Оголошено тендер

52 602.00 UAH
Номер: 8f9308adbf1f4d7b905e5b9721c39523
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-17-000017-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 52 602.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: перетворювач напруги
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
Дата опублікування: 17.03.2023 07:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума52 602.00 UAH