-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з мийки та шиномонтажу автомобілів (ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Тендер Prozorro UA-2023-03-16-011842-a
Завершена
40 224.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 402.24 UAH
мін. крок: 1% або 402.24 UAH
Номер:
ed10963fcc734b7eb064ba4e09c0b740
Внутрішній номер закупівлі:
17261637
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-16-011842-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА ІННОВАЦІЙНА ФІНАНСОВО-КРЕДИТНА УСТАНОВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
00041467
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, буд. 65-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Загорулько +380961973261 zahorulko@difku.gov.ua https://www.sfii.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
40 224.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.03.2023 17:15 - 21.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2023 17:15 - 24.03.2023 09:00
Період кваліфікації:
24.03.2023 09:01 - 29.03.2023 09:48
Період завантаження договору:
04.04.2023 00:00 - 14.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 224.00 Послуги з мийки та шиномонтажу автомобілів (ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)