• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з мийки та шиномонтажу автомобілів (ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)

Оголошено тендер

40 224.00 UAH
Номер: b28d4e0be19e4db9acd96b1a774b581f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-16-005587-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА ІННОВАЦІЙНА ФІНАНСОВО-КРЕДИТНА УСТАНОВА
Замовник: ДЕРЖАВНА ІННОВАЦІЙНА ФІНАНСОВО-КРЕДИТНА УСТАНОВА
Очікувана вартість: 40 224.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з мийки та шиномонтажу автомобілів (ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 16.03.2023 16:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума40 224.00 UAH