• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Овочі, фрукти та горіхи (Коренеплідні та бульбоплідні овочі : буряк, морква, цибуля, помідори, огірки, кабачки, перець, капуста качанна, баклажани)

буряк, морква, цибуля, помідори, огірки, кабачки, перець, капуста качанна, баклажани

Завершена

425 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 126.00 UAH
Номер: d03f940de9374bdf9e1b2983060a7cc1
Внутрішній номер закупівлі: 1726053
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-22-002599-c   
Замовник: Відділ освіти Добропільської міської ради
Контактна особа: Таміла Квачко +380627728180 hozgoroo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 425 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 126.00 UAH
Період уточнення: 22.01.2018 16:27 - 28.01.2018 09:00
Період прийому пропозицій: 22.01.2018 16:27 - 07.02.2018 09:00
Аукціон: 08.02.2018 12:50 - 08.02.2018 13:11
Період кваліфікації: 08.02.2018 13:11 - 12.02.2018 12:18
Період завантаження договору: 08.02.2018 13:11 - 28.02.2018 13:11

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Буряк
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 13500 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Баклажани (свіжі)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 500 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Морква
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 12500 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Помідори (свіжі)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 1800 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Огірок (свіжий)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 1000 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Огірок (свіжий ранній)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 50 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Кабачок (свіжий)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 800 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Перець (свіжий)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 500 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Капуста (свіжа)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 21500 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Капуста (свіжа рання)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 150 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Цибуля (ріпчаста)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 13500 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Баландіна Валентина Мифодіївна"

Оскарження: 08.02.2018 13:11 - 23.02.2018 00:00
Початкова пропозиція 424 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
424 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.02.2018 12:18
Документи 26
Скарги 0
ФОП Чаловський Олександр Миколайович
Початкова пропозиція 425 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
425 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 76
Скарги 0

Контракти

Номер: 3a400d9f948d4740aee7778677e20e0d
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-22-002599-c-b1
Постачальник: ФОП "Баландіна Валентина Мифодіївна"
Номер договору: 5T
Сума договору: 424 050.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 23.02.2018 11:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір 5Т.PDF
p7s
sign.p7s