• Відкриті торги
  • КЕП

Овочі, фрукти та горіхи (Коренеплідні та бульбоплідні овочі : буряк, морква, цибуля, помідори, огірки, кабачки, перець, капуста качанна, баклажани)

424 050.00 UAH з ПДВ
Номер: 3a400d9f948d4740aee7778677e20e0d
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-22-002599-c-b1
Постачальник: ФОП "Баландіна Валентина Мифодіївна"
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору: 5T
Дата підписання: 23.02.2018 11:00
Період дії договору: 23.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 424 050.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 424 050.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Буряк
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 13500 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Баклажани (свіжі)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 500 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Морква
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 12500 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Помідори (свіжі)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 1800 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Огірок (свіжий)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 1000 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Огірок (свіжий ранній)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 50 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Кабачок (свіжий)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 800 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Перець (свіжий)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 500 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Капуста (свіжа)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 21500 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Капуста (свіжа рання)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 150 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті
Цибуля (ріпчаста)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 13500 кілограм
Період постачання 26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, Заклади освіти відділу освіти Добропільськії міської ради На карті