-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Квадрокоптер (в комплекті акумулятор, підсилювач сигналу), код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном»
Тендер Prozorro UA-2023-03-16-003748-a
Окремих частин предмету закупівлі не передбачено, закупівля здійснюється в цілому. Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Завершена
263 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 318.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 318.25 UAH
Номер:
7a31e94908074dcfa6b6f73a01e964dd
Внутрішній номер закупівлі:
17253564
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-16-003748-a
Замовник:
Виконавчий комітет Уманської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061613
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, пл. Соборності, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Інна Гвоздій +380474433173 buh-uman@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
263 650.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.03.2023 11:23 - 21.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2023 11:23 - 24.03.2023 14:00
Період кваліфікації:
24.03.2023 14:00 - 27.03.2023 17:08
Період завантаження договору:
02.04.2023 00:00 - 12.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴263 650.00 «Квадрокоптер (в комплекті акумулятор, підсилювач сигналу), код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном»