-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Квадрокоптер (в комплекті акумулятор, підсилювач сигналу), код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном»
Оголошено тендер
263 650.00
UAH
Номер:
0623bb4a36ab44ac9cc876103659df71
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-16-001078-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Уманської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061613
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, пл. Соборності, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Уманської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061613
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, пл. Соборності, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
263 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Квадрокоптер (в комплекті акумулятор, підсилювач сигналу), код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном»
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.03.2023 10:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума263 650.00 UAH