-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Світильники пиловологостійкі Т8 лед, для закладу освіти на 2 лампи 120 см ( з лампами в комплекті) 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітлювальна арматура.
Тендер Prozorro UA-2023-03-15-010856-a
Завершена
369 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 845.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 845.00 UAH
Номер:
0b24b6de50e74b39b9b7730b3fccfc53
Внутрішній номер закупівлі:
17247612
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-15-010856-a
Замовник:
НЕТІШИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26158477
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, місто Нетішин, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катаріна Абдурашитова +380979338826 zosh4buh@ukr.net http://netishyn4.school.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
369 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.03.2023 16:09 - 20.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.03.2023 16:09 - 23.03.2023 16:06
Аукціон:
23.03.2023 16:07 - 23.03.2023 16:07
Період кваліфікації:
23.03.2023 16:07 - 29.03.2023 13:16
Період завантаження договору:
04.04.2023 00:00 - 14.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴369 000.00 Світильники пиловологостійкі Т8 лед, для закладу освіти на 2 лампи 120 см ( з лампами в комплекті) 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітлювальна арматура