-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світильники пиловологостійкі Т8 лед, для закладу освіти на 2 лампи 120 см ( з лампами в комплекті) 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітлювальна арматура.
Оголошено тендер
369 000.00
UAH
Номер:
5e20a505b5ae48beb23d1b555cdf2eeb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-15-003651-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НЕТІШИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26158477
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, місто Нетішин, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НЕТІШИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26158477
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, місто Нетішин, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
369 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Світильники пиловологостійкі Т8 лед, для закладу освіти на 2 лампи 120 см ( з лампами в комплекті) 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітлювальна арматура.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.03.2023 16:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума369 000.00 UAH