-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для радіостудї
Тендер Prozorro UA-2023-03-14-007492-a
Завершена
1 499 400.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 14 994.00 UAH
мін. крок: 1% або 14 994.00 UAH
Номер:
894a48199ce94840bb2522177f5e23f1
Внутрішній номер закупівлі:
17231479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-14-007492-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Ірина +380442949720 i.voitenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 499 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.03.2023 14:14 - 19.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2023 14:14 - 22.03.2023 08:00
Період кваліфікації:
22.03.2023 08:00 - 24.03.2023 12:47
Період завантаження договору:
30.03.2023 00:00 - 09.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 499 400.00 Обладнання для радіостудї