• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обладнання для радіостудї

Оголошено тендер

1 499 400.00 UAH
Номер: 57932233a1bb4cff90966360f0e69372
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-02-006576-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 1 499 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для радіостудї
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Дата опублікування: 02.03.2023 17:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти
Сума1 499 400.00 UAH