• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

м"ясопродукти

закупівля на очікувану вартість 2018 рік

Завершена

164 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 640.00 UAH
Номер: 565c9fe5d4ac40cfbf1ec66093eb2168
Внутрішній номер закупівлі: 1722620
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-20-000153-c   
Замовник: Філія Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради
Контактна особа: Алла Донська +380505527115 skadovsk2001@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 164 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 640.00 UAH
Період уточнення: 20.01.2018 18:35 - 26.01.2018 09:00
Період прийому пропозицій: 20.01.2018 18:35 - 05.02.2018 09:00
Аукціон: 06.02.2018 14:37 - 06.02.2018 14:58
Період кваліфікації: 06.02.2018 14:58 - 09.02.2018 18:47
Період завантаження договору: 06.02.2018 14:58 - 26.02.2018 14:58

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м"ясо тушковане
Код ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродукти
Кількість 200 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 75700, Україна, Херсонська область, м.Скадовськ, вул. Шмідта буд.32 На карті
ковбаси
Код ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродукти
Кількість 1400 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 75700, Україна, Херсонська область, м.Скадовськ, вул. Шмідта буд.32 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВИХОР АЛЛА ВІКТОРІВНА"

Оскарження: 06.02.2018 14:58 - 20.02.2018 00:00
Початкова пропозиція 127 342.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
127 342.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2018 18:47
Документи 8
Скарги 0
ФОП "ЗАГУМЕННИЙ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 134 085.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
134 085.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 43bef9165a4646baa79264eaf1dd8594
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-20-000153-c-c1
Постачальник: ФОП "ВИХОР АЛЛА ВІКТОРІВНА"
Номер договору: 14/2230т
Сума договору: 127 342.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 22.02.2018 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договор мясопродукти Вихор.pdf
p7s
sign.p7s