-
Відкриті торги
-
КЕП
м"ясопродукти
127 342.00
UAH з ПДВ
Номер:
43bef9165a4646baa79264eaf1dd8594
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-20-000153-c-c1
Постачальник:
ФОП "ВИХОР АЛЛА ВІКТОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2175011307
-
Контактна особа:
Ала Віхарь +380669190594 vixprod@ukr.net
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський район, місто Скадовськ, ВУЛИЦЯ КАРЛА МАРКСА, будинок 122, корпус В, квартира 2
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
14/2230т
Дата підписання:
22.02.2018 11:00
Період дії договору:
22.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
127 342.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 127 342.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м"ясо тушковане
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
ковбаси
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018