-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Овочі, фрукти
Тендер Prozorro UA-2023-03-13-011960-a
Завершена
409 451.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 094.51 UAH
мін. крок: 1% або 4 094.51 UAH
Номер:
6569d25f67fc4eec9efc6fa24a06b700
Внутрішній номер закупівлі:
17223441
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-13-011960-a
Замовник:
КЗ Первомайський ЦСПРД МОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25380021
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, м.Первомайськ, вул.Юності, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Некрасова Галина Миколаївна +380951490095 pritulok_pervomaisk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
409 451.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2023 18:53 - 18.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2023 18:53 - 21.03.2023 00:00
Період кваліфікації:
21.03.2023 00:00 - 24.03.2023 09:47
Період завантаження договору:
30.03.2023 00:00 - 09.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴409 451.20 Овочі, фрукти