-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти
Оголошено тендер
409 451.20
UAH
Номер:
eff1d28f397f4134ba109da7e0c47d03
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-13-004073-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Первомайський центр соціально - психологічної реабілітації дітей" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25380021
-
Адреса:
55203, Україна, Миколаївська область, м.Первомайськ, вул. Юності,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Первомайський центр соціально - психологічної реабілітації дітей" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25380021
-
Контактна особа:
Некрасова Галина Миколаївна 0951490095 pritulok_pervomaisk@ukr.net
-
Адреса:
55203, Україна, Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Юності,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
409 451.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Овочі, фрукти
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Дата опублікування:
13.03.2023 18:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
банан
Кількість
1400 кілограми
Період постачання
до 31.12.2023
яблука
Кількість
2810 кілограми
Період постачання
до 31.12.2023
капуста білокачанна
Кількість
1290.6 кілограми
Період постачання
до 31.12.2023
цибуля
Кількість
717.6 кілограми
Період постачання
до 31.12.2023
морква столова
Кількість
710 кілограми
Період постачання
до 31.12.2023
буряк столовий
Кількість
967 кілограми
Період постачання
до 31.12.2023
огірок свіжий
Кількість
105.3 кілограми
Період постачання
до 31.12.2023
помідори свіжі
Кількість
423.6 кілограми
Період постачання
до 31.12.2023
перець солодкий
Кількість
283.5 кілограми
Період постачання
до 31.12.2023
баклажан
Кількість
173.6 кілограми
Період постачання
до 31.12.2023
кабачок свіжий
Кількість
184 кілограми
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума409 451.20 UAH