-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин
Тендер Prozorro UA-2018-01-10-001947-b
Дизельне паливо, бензин
Завершена
1 551 879.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 518.79 UAH
мін. крок: 1% або 15 518.79 UAH
Номер:
c95000b565ed438f9d2f717439f59624
Внутрішній номер закупівлі:
1722333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-10-001947-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145748
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарни, Демократична,17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Адамець Ігор Іванович 380687200006 igoitr1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 551 879.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 518.79 UAH
Період уточнення:
10.01.2018 17:18 - 16.01.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2018 17:18 - 26.01.2018 12:00
Аукціон:
29.01.2018 12:05 - 29.01.2018 12:32
Період кваліфікації:
29.01.2018 12:32 - 02.02.2018 16:44
Період завантаження договору:
29.01.2018 12:32 - 18.02.2018 12:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
45000 літр
Період постачання
01.02.2018 - 31.12.2018
Бензин А-92
Кількість
11100 літр
Період постачання
01.02.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗАХІДЕНЕРГОПОСТАЧ"
Оскарження: 29.01.2018 12:32 - 13.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34781258
-
Контактна особа:
Сергій Гичун +380982113239 hychun9506@gmail.com
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул.Макарова, 44а
Оскарження: 29.01.2018 12:32 - 13.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 551 102.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 430 652.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2018 16:44
Документи
31
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Тетяна Закала +380672337079 tzakala@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
1 508 910.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 493 390.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
59
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380680463002 TRF98452@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49600, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 30, кімната 403
Початкова пропозиція
1 503 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 503 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
b502ad4986e24e27b6ff8661422a618a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-10-001947-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ЗАХІДЕНЕРГОПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34781258
-
Контактна особа:
Сергій Гичун +380982113239 hychun9506@gmail.com
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул.Макарова, 44а
Номер договору:
32
Сума договору:
1 430 652.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
22.02.2018 16:30
Статус:
Підписаний