-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин
1 430 652.00
UAH з ПДВ
Номер:
b502ad4986e24e27b6ff8661422a618a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-10-001947-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ЗАХІДЕНЕРГОПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34781258
-
Контактна особа:
Сергій Гичун +380982113239 hychun9506@gmail.com
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул.Макарова, 44а
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
32
Дата підписання:
22.02.2018 16:30
Період дії договору:
22.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 430 652.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 430 652.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
45000 літр
Період постачання
01.02.2018 - 31.12.2018
Бензин А-92
Кількість
11100 літр
Період постачання
01.02.2018 - 31.12.2018