-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина» (Дрова твердих порід – деревина дров’яна для непромислового використання: береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз)
Тендер Prozorro UA-2023-03-13-010446-a
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
47ef31aebd73460fadf1febfb713c7b8
Внутрішній номер закупівлі:
17221943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-13-010446-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24895711
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, буд. 102
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Володимирівна Кіпко +380977299909 oporna1_buhgalt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2023 16:28 - 18.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2023 16:28 - 21.03.2023 00:00
Аукціон:
21.03.2023 00:03 - 21.03.2023 00:03
Період кваліфікації:
21.03.2023 00:03 - 23.03.2023 15:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 000.00 код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина» (Дрова твердих порід – деревина дров’яна для непромислового використання: береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз)