• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина» (Дрова твердих порід – деревина дров’яна для непромислового використання: береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз)

Оголошено тендер

700 000.00 UAH
Номер: f71fc3d810da42a9b66fca463b36e2bc
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-10-003083-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина» (Дрова твердих порід – деревина дров’яна для непромислового використання: береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 10.03.2023 14:58

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дрова твердих порід – деревина дров’яна для непромислового використання: береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз
Код ДК 021:2015: 03418100-4 Деревина твердих порід
Кількість 350 метри кубічні
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума700 000.00 UAH