• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації

Завершена

659 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 295.00 UAH
Номер: 1b8758f28ffb403285d8b356abfb7a48
Внутрішній номер закупівлі: 17221398
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-13-009906-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
Контактна особа: Лінгурян Наталя Петрівна +380970322356 buhsocraylikarnya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 659 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.03.2023 15:58 - 18.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.03.2023 15:58 - 21.03.2023 00:00
Період кваліфікації: 21.03.2023 00:01 - 23.03.2023 11:29
Період завантаження договору: 29.03.2023 00:00 - 08.04.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴659 000.00 Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації