-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Оголошено тендер
659 000.00
UAH
Номер:
0941b0f5b4f143618c02bb9125541352
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-13-003706-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
659 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
НК 024:2019:
34999 Набір трубок для гемодіалізу, одноразового застосування
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.03.2023 15:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти нсзу
Сума659 000.00 UAH