-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарби
Тендер Prozorro UA-2023-03-13-008461-a
Торги не відбулися
140 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 703.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 703.75 UAH
Номер:
b3d413710da84693a6bc1d08e96c47a8
Внутрішній номер закупівлі:
17219958
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-13-008461-a
Замовник:
ДО "Автобаза ДУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Петрівська, 12-28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мегем Володимир Віталійович +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2023 15:08 - 18.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2023 15:08 - 21.03.2023 10:00
Період кваліфікації:
21.03.2023 10:02 - 22.03.2023 11:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 750.00 Фарби