-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фарби
Оголошено тендер
140 750.00
UAH
Номер:
5e8f1b02cf3644bcb2a9dd7fe3d4d6d2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-13-002954-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна організація "Автобаза Державного управління справами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна організація "Автобаза Державного управління справами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
140 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фарби
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 Фарби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.03.2023 15:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фарба автомобільна підбір SPECTRAL Base 2.0
Кількість
40 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Фарба автомобільна NOVOL
Кількість
25 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету України
Сума140 750.00 UAH