-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Централізована охорона приміщень технічними засобами за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 15-О
Тендер Prozorro UA-2023-03-13-003957-a
Завершена
6 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 126.00 UAH
мін. крок: 2% або 126.00 UAH
Номер:
6014080f278b48168d3abbaceb9d5325
Внутрішній номер закупівлі:
17215467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-13-003957-a
Замовник:
Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
36498048
-
Адреса:
76006, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, Вул. Максимовича, 15-О
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Садовий Віталій Васильович +380342535810 cpto_if@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2023 11:42 - 18.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2023 11:42 - 21.03.2023 11:47
Період кваліфікації:
21.03.2023 11:48 - 24.03.2023 14:27
Період завантаження договору:
30.03.2023 00:00 - 09.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 300.00 Централізована охорона приміщень технічними засобами за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 15-О