-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Централізована охорона приміщень технічними засобами за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 15-О
Оголошено тендер
6 300.00
UAH
Номер:
af175c04077748dcb1894166626f31fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-13-001457-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
36498048
-
Адреса:
76006, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, Вул. Максимовича, 15-О
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
36498048
-
Адреса:
76006, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, Вул. Максимовича, 15-О
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Централізована охорона приміщень технічними засобами за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 15-О
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування:
13.03.2023 11:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Централізована охорона приміщень технічними засобами за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 15-О
Кількість
9 місяць
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума6 300.00 UAH