-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробування кисневих балонів
Тендер Prozorro UA-2023-03-10-010058-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою.Застосовані критерії оцінки – ціна.
Торги не відбулися
18 670.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 186.70 UAH
мін. крок: 1% або 186.70 UAH
Номер:
a7513df66a42490a9ea3da19b06a784a
Внутрішній номер закупівлі:
17209209
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-10-010058-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357168
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бугайова Лада Анатоліївна +380472635830 zakvodkanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
18 670.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2023 15:57 - 17.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2023 15:57 - 20.03.2023 16:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 670.00 Послуги з технічного огляду та випробування кисневих балонів