-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробування кисневих балонів
Тендер Prozorro UA-2023-03-10-010058-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою.Застосовані критерії оцінки – ціна.
Торги не відбулися
18 670.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 186.70 UAH
мін. крок: 1% або 186.70 UAH
Період оскарження:
10.03.2023 15:57 - 17.03.2023 00:00
Нічого не знайдено.