• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 21:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Дозатор механічний 8 -канальний 50 - 300 мкл) (НК 24:2019 код: 35734 - Дозатор рідини лабораторний, ручний)

Закупівля здійснюється з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. №1178. Строк поставки: з моменту підписання договору по 31.05.2023 рік.

Завершена

18 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 90.00 UAH
Номер: 9fd0a310496c4b97aa9c1354044aad8c
Внутрішній номер закупівлі: 17208785
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-10-009635-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Валентина Миколаївна Гайдай +380462253021, +380462256412 kolujejka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 18 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.03.2023 15:37 - 15.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 10.03.2023 15:37 - 18.03.2023 09:00
Аукціон: 18.03.2023 09:00 - 18.03.2023 09:00
Період кваліфікації: 18.03.2023 09:00 - 24.03.2023 13:04
Період завантаження договору: 30.03.2023 00:00 - 09.04.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴18 000.00 ДК 21:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Дозатор механічний 8 -канальний 50 - 300 мкл) (НК 24:2019 код: 35734 - Дозатор рідини лабораторний, ручний)