-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 21:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Дозатор механічний 8 -канальний 50 - 300 мкл) (НК 24:2019 код: 35734 - Дозатор рідини лабораторний, ручний)
Оголошено тендер
18 000.00
UAH
Номер:
711c6f7ba6654aefbdf87bb959f4ec85
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-10-005057-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 21:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Дозатор механічний 8 -канальний 50 - 300 мкл) (НК 24:2019 код: 35734 - Дозатор рідини лабораторний, ручний)
Примітки:
Закупівля здійснюється з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. №1178.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.03.2023 15:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума18 000.00 UAH