-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна непромислового використання
Тендер Prozorro UA-2023-03-09-004290-a
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) (далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 зі змінами(далі – Особливості), для забезпечення паливом Норинський ліцей Овруцької міської ради
Торги відмінено
470 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
Номер:
67e2f238145f4fe59ed7eb4e11752d90
Внутрішній номер закупівлі:
17191834
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-09-004290-a
Замовник:
НОРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06670718
-
Адреса:
11154, Україна, Житомирська область, с. Норинськ, Овруцький район, вул. Шкільна, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ващук Тетяна 380673787844 vaschuk72t@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
470 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.03.2023 12:02 - 17.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.03.2023 12:02 - 20.03.2023 08:00
Аукціон:
20.03.2023 08:03 - 20.03.2023 08:03
Період кваліфікації:
з 20.03.2023 08:03
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a1721d7910e84ab1a28b5100aea61c55
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до проведеної процедури відкритих торгів з Особливостями по закупівлі «Деревина дров’яна непромислового використання» за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Деревина), після детального розгляду тендерної документації, було виявлено, що у Додатку 1 до тендерної документації не включено обов’язкова наявність автомобіля з маніпулятором.
У Додатку 3 до тендерної документації, а саме інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі «Деревина дров’яна непромислового використання» не включено складування деревини в доставку товару (навантаження та розвантаження) до закладу освіти, що здійснюється транспортом постачальника згідно заявок.
В проєкті договору про закупівлю товару за державні кошти Розділі III «Ціна договору» додатку 4 до тендерної документації в п 3.4 до навантаження та розвантаження не включено складування, у розділі V «Поставка товарів» в п.5.3 цього ж додатку, завантажувальні та розвантажувальні роботи здійснюються учасником за його рахунок не включено складування. Враховуючи викладене, процедуру відкритих торгів з Особливостями необхідно відмінити згідно ст..32 п.2 Закону та п.47 пп.2 Особливостей в зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
22.03.2023 12:12 - 02.04.2023 01:00
Дата опублікування:
22.03.2023 12:12
Дата виконання:
02.04.2023 01:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴470 000.00 Деревина дров’яна непромислового використання