• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина дров’яна непромислового використання

Оголошено тендер

470 000.00 UAH
Номер: fcafd02e798f4584b22698c369901c8a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-09-002323-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НОРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: НОРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 470 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина дров’яна непромислового використання
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 09.03.2023 11:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума470 000.00 UAH