-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь гранітний (ф 0-40)
Тендер Prozorro UA-2023-03-09-001666-a
Завершена
900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
Номер:
3681f4d123344c1f865d9168857a02fe
Внутрішній номер закупівлі:
17189216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-09-001666-a
Замовник:
Управління земельних ресурсів благоустрою та житлово-комунального господарства Шпиківської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43942270
-
Адреса:
23614, Україна, Вінницька область, Шпиків, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Шпиків, вул. Ліпіна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткач Алла Василівна +380433551145 ofice1979@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.03.2023 10:14 - 14.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.03.2023 10:14 - 17.03.2023 00:00
Аукціон:
17.03.2023 00:02 - 17.03.2023 00:02
Період кваліфікації:
17.03.2023 00:02 - 23.03.2023 13:46
Період завантаження договору:
29.03.2023 00:00 - 08.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴900 000.00 Щебінь гранітний (ф 0-40)