-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь гранітний (ф 0-40)
Оголошено тендер
900 000.00
UAH
Номер:
7c5311385b80401d9d64f20198381463
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-09-000634-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління земельних ресурсів благоустрою та житлово-комунального господарства Шпиківської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43942270
-
Адреса:
23614, Україна, Вінницька область, Шпиків, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Шпиків, вул. Ліпіна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління земельних ресурсів благоустрою та житлово-комунального господарства Шпиківської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43942270
-
Адреса:
23614, Україна, Вінницька область, Шпиків, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Шпиків, вул. Ліпіна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щебінь гранітний (ф 0-40)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
09.03.2023 10:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Щебінь гранітний (ф 0-40)
Кількість
2100 тонни
Період постачання
до 31.08.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума900 000.00 UAH