-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92 або еквівалент (талони), дизельне паливо або еквівалент (талони)
Тендер Prozorro UA-2018-01-18-000280-b
Завершена
2 175 732.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 757.32 UAH
мін. крок: 1% або 21 757.32 UAH
Номер:
1085f2e318da4de9af5ddd60bc886eb0
Внутрішній номер закупівлі:
1718158
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-18-000280-b
Замовник:
Управління Північно-Кримського каналу
×
-
Код ЄДРПОУ:
01034656
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, м. Новая Каховка, м. Таврійськ, вул. Незалежності,11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єпіфанова Ольга +380952153548,+380554973534 uskk.dz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 175 732.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 757.32 UAH
Період уточнення:
18.01.2018 09:29 - 25.01.2018 13:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2018 09:29 - 04.02.2018 13:00
Аукціон:
05.02.2018 15:23 - 05.02.2018 15:50
Період кваліфікації:
05.02.2018 15:50 - 09.02.2018 13:38
Період завантаження договору:
05.02.2018 15:50 - 25.02.2018 15:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 або еквівалент (талони)
Кількість
40000 літр
Період постачання
до 21.12.2018
Місце постачання
74988, Україна, Херсонська область, м.Нова Каховка м.Таврійськ, вул.Незалежності, 11
На карті
Дизельне паливо або еквівалент (талони)
Кількість
31190 літр
Період постачання
до 21.12.2018
Місце постачання
74988, Україна, Херсонська область, м.Нова Каховка м.Таврійськ, вул.Незалежності, 11
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Нафтотрейд Ресурс"
Оскарження: 05.02.2018 15:50 - 20.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33680859
-
Контактна особа:
Тельбас Максим Валентинович 380442229041, 380675569748 maksym.telbas@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Кременецька 38
Оскарження: 05.02.2018 15:50 - 20.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 871 785.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 796 724.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2018 13:38
Документи
51
Скарги
0
ТОВ Гермес Форт
×
-
Код ЄДРПОУ:
37556985
-
Контактна особа:
Слоневська Ніна Андріївна +380990235030 hf37@ukr.net
-
Адреса:
74300, Україна, Херсонська область, Берислав, Вул.Свердлова,7
Початкова пропозиція
1 879 583.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 797 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
37
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380675523507 KRS27987@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49600, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 30, кімната 403
Початкова пропозиція
1 948 670.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 948 670.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
7213d04f115a4ad188ca17ac519a1845
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-18-000280-b-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Нафтотрейд Ресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33680859
-
Контактна особа:
Тельбас Максим Валентинович 380442229041, 380675569748 maksym.telbas@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Кременецька 38
Номер договору:
105
Сума договору:
1 796 724.10 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
21.02.2018 16:00
Статус:
Підписаний