-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-92 або еквівалент (талони), дизельне паливо або еквівалент (талони)
1 796 724.10
UAH з ПДВ
Номер:
7213d04f115a4ad188ca17ac519a1845
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-18-000280-b-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Нафтотрейд Ресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33680859
-
Контактна особа:
Тельбас Максим Валентинович 380442229041, 380675569748 maksym.telbas@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Кременецька 38
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
105
Дата підписання:
21.02.2018 16:00
Період дії договору:
21.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 796 724.10 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 796 724.10 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 або еквівалент (талони)
Кількість
40000 літр
Період постачання
до 21.12.2018
Місце постачання
74988, Україна, Херсонська область, м.Нова Каховка м.Таврійськ, вул.Незалежності, 11
На карті
Дизельне паливо або еквівалент (талони)
Кількість
31190 літр
Період постачання
до 21.12.2018
Місце постачання
74988, Україна, Херсонська область, м.Нова Каховка м.Таврійськ, вул.Незалежності, 11
На карті