-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Запасні частини та приладдя до тракторів
Тендер Prozorro UA-2023-03-07-009510-a
Завершена
1 614 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 070.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 070.00 UAH
Номер:
6b423ba8de8f4d9fb58e5c9be0e9f373
Внутрішній номер закупівлі:
17176437
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-07-009510-a
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білань Сергій Вікторович 380444533314 uzn28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 614 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.03.2023 15:43 - 12.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.03.2023 15:43 - 15.03.2023 15:00
Аукціон:
15.03.2023 15:03 - 15.03.2023 15:03
Період кваліфікації:
15.03.2023 15:03 - 17.03.2023 10:34
Період завантаження договору:
23.03.2023 00:00 - 02.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 614 000.00 Запасні частини та приладдя до тракторів