-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини та приладдя до тракторів
Оголошено тендер
1 614 000.00
UAH
Номер:
d4c2ef2d71fe43a385a8504b0d36d474
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-07-004785-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 614 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини та приладдя до тракторів
Примітки:
Вартість закупівлі - 1 614 000,00 грн. з ПДВ.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.03.2023 15:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опис1. Загальний фонд бюджету міста Києва; 2. Спеціальний фонд бюджету міста Києва; 3. Госпрозрахункові кошти підприємства.
Сума1 614 000.00 UAH