-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)
Тендер Prozorro UA-2023-03-07-009111-a
Торги не відбулися
408 430.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 042.15 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 042.15 UAH
Номер:
d49bc8ea3a514c508eb1d8f226922969
Внутрішній номер закупівлі:
17176043
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-07-009111-a
Замовник:
ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333158
-
Адреса:
45612, Україна, Волинська область, селище міського типу Торчин, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 103
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександра Хилько +380332791045 tortchun@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
408 430.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.03.2023 15:21 - 12.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.03.2023 15:21 - 15.03.2023 12:00
Період кваліфікації:
15.03.2023 12:01 - 20.03.2023 16:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴408 430.00 Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)