• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)

Оголошено тендер

408 430.00 UAH
Номер: 4729065f05fc4f2cadf90f6ae937ce33
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-07-003093-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Замовник: ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Очікувана вартість: 408 430.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 07.03.2023 15:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума408 430.00 UAH