-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з обробки даних
Тендер Prozorro UA-2023-03-07-007643-a
Завершена
196 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 960.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 960.00 UAH
Номер:
11f43317479a4b5ea6ca59f346e1f6a6
Внутрішній номер закупівлі:
17174583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-07-007643-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02139952
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул.Ульянова, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Андрійович Хоріщенко +380962282772 khoryshchenko@ocntt.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72310000-1 Послуги з обробки данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
196 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.03.2023 14:28 - 12.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.03.2023 14:28 - 15.03.2023 14:27
Період кваліфікації:
15.03.2023 14:29 - 16.03.2023 11:16
Період завантаження договору:
22.03.2023 00:00 - 01.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴196 000.00 Послуги сторонніх фахівців з обробки інформації ДК 021-2015:72310000-1 послуги з обробки даних (обробка інформації, введення та перевірка персональних даних випускників закладів освіти Дніпропетровської області)