• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з обробки даних (обробка інформації, введення та перевірка персональних даних випускників закладів освіти Дніпропетровської області)

Оголошено тендер

196 000.00 UAH
Номер: e387832ff0d4413a8ff0c138d7d55d71
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-07-001556-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад позашкільної освіти “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради"
Замовник: Комунальний заклад позашкільної освіти “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради"
Очікувана вартість: 196 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з обробки даних (обробка інформації, введення та перевірка персональних даних випускників закладів освіти Дніпропетровської області)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 07.03.2023 11:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума196 000.00 UAH