• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична егергія, код 09310000-5 - Електрична енергія за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"

Завершена

1 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер: 9372c0619f8f4028863bd0304a3a9fa0
Внутрішній номер закупівлі: 17169360
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-07-002428-a   
Замовник: Маловільшанська сільська рада
Контактна особа: Іванюта Інна Іванівна +380456325245 zakupivli_malavilshanka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.03.2023 10:28 - 12.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 07.03.2023 10:28 - 15.03.2023 10:00
Аукціон: 15.03.2023 10:03 - 15.03.2023 10:03
Період кваліфікації: 15.03.2023 10:03 - 04.04.2023 15:40
Період завантаження договору: 10.04.2023 00:00 - 20.04.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 000 000.00 Електрична егергія