-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична егергія, код 09310000-5 - Електрична енергія за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
50e119f9ad3b451792f2a80c0e684101
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-03-001736-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Маловільшанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358619
-
Адреса:
09175, Україна, Київська область, село Мала Вільшанка, вулиця Перемоги, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Маловільшанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358619
-
Адреса:
09175, Україна, Київська область, село Мала Вільшанка, вулиця Перемоги, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична егергія, код 09310000-5 - Електрична енергія за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
03.03.2023 11:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 000 000.00 UAH