-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2023-03-06-011798-a
Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, м. Хмельницький вул. Шевченка, 53 (ЄДРПОУ 40358308), деталізований код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер:
2a268e79e3ef4751a8ea3fbd71f3c4a1
Внутрішній номер закупівлі:
17166219
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-06-011798-a
Замовник:
ГУ Держпродспоживслужби в Хм.обл
×
-
Код ЄДРПОУ:
40358308
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Шевченка, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Росновська Наталія Володимирівна +380979046295 natalia.rosnov@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2023 18:11 - 12.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2023 18:11 - 15.03.2023 18:16
Аукціон:
15.03.2023 18:17 - 15.03.2023 18:17
Період кваліфікації:
15.03.2023 18:17 - 20.03.2023 11:27
Період завантаження договору:
26.03.2023 00:00 - 05.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)