• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)

Оголошено тендер

200 000.00 UAH
Номер: 095382c9d21e4293ab86aca8e1ccff7f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-06-005821-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГУ Держпродспоживслужби в Хм.обл
Замовник: ГУ Держпродспоживслужби в Хм.обл
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Примітки: Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, м. Хмельницький вул. Шевченка, 53 (ЄДРПОУ 40358308), деталізований код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія,
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 06.03.2023 17:42

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 36840 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду
Сума200 000.00 UAH